Strona o Martynie Fon - Kursy bioenergoterapii Metoda Zdenko Domancica

Idź do spisu treści

Menu główne:

 
 
Martyna Fon Zvegelj
KURS w WARSZAWIE, WPROWADZENIE DO NAUKI -
O MNIE >>>

W maju 2008 r. dobry los pokierował mnie do Słowenii, do Kliniki Zdenko Domancica. Początkowo, jako tłumacz symultaniczny mogłam zapoznać się z Metodą i wynikami bioenergoterapii. 
Już pod koniec pierwszego kursu, z ramienia Kliniki w Słowenii, dostałam propozycję oficjalnego organizowania wyjazdów na szkolenia dla osób z Polski a potem też z krajów anglojęzycznych. Po powrocie zajęłam się pomocą najbliższym i propagowaniem Metody. Wkrótce rozpoczęłam regularne wyjazdy do Słowenii (w sumie ok. 70 razy) i skończyłam kolejny II stopień nauki. W tym czasie wraz z moim przyjacielem, prawnikiem - Witalisem Kobus, założyliśmy Polskie Stowarzyszenie Terapeutów Metodą Zdenko Domancica (kwiecień, 2009) dając tym samym wsparcie formalne, merytoryczne i prawne osobom z Polski, które ukończyły kursy w Słowenii. Od 2012 pełnię obowiązki Prezesa Stowarzyszenia (PSTMZD).
Egzamin praktyczny u Zdenko Domancica w Klinice w Słowenii, III stopień zdałam w roku 2011. W 2013 przystąpiłam do nauki w Adult Education Institution ProgramPLUS w Chorwacji (zakres: bioterapia i medycyna). W 2014 po zdaniu egzaminów otrzymałam tytuł zawodowy samodzielnego bioenergoterapeuty według Metody Zdenko Domancica. Pod koniec 2014 uzyskałam w Polsce tytuł Mistrza Bioenergoterapii (Master of Bioenergy Treatment) na poziomie EU uprawniający do nauczania przedmiotów z zakresu medycyny naturalnej i energetycznej. 
W 2017 roku zostałam uhonorowana tytułem nauczycielskim i jako jedyna osoba na świecie (spoza Kliniki Domančiča w Bledzie) mam oficjalne uprawnienia do przekazywania wiedzy 
i nauczania Metody Zdenko Domančiča
.

Sukcesy uzdrawiania Metodą bioenergoterapii odnotowałam w wielu przypadkach zajmując się problemami zdrowotnymi u ludzi i zwierząt.  Jak mówi Domancic "nie uzdrawiamy MY, uzdrawia ENERGIA, a ona jest poinformowana i wie, co ma zrobić. Jest esencją zdrowego ciała i ducha. Kiedy ciało jest zbalansowane i silne, potrafi zawalczyć z chorobą o zdrowie". Pomoc ludziom wymaga pokory i wyłączenia pragnienia: osiągnięcia rezultatu, wizualizacji czy rozumienia procesu. Ważna jest intencja "chcę pomóc", która otwiera bioenergoterapeutę na poziomy dopiero odkrywane min. przez fizykę kwantową. 
W roku 2010 zainicjowałam projekt Klinika ZDROWIE, oferujący bioenergoterapie grupowe - najbardziej optymalną i skuteczną formę uzdrawiania. Wszystkich potrzebujących - zapraszam do skorzystania w Warszawie, gdzie osobiście wykonuję bioenergoterapie.
Dzisiaj jestem dyplomowanym bioenergoterapeutą Met. Zdenko Domancica, nauczycielem, instruktorem i mentorem. Posiadam tytuł czeladniczy oraz mistrzowski z zakresu bioenergoterapii i naturalnych form leczenia uprawniający do wykonywania zawodu w całej EU. Wszystkim, którzy mnie wspierali - dziękuję. 
Martyna Fon Zvegelj

Pierwsza generacja zawodowych bioenergoterapeutów wg Metody Zdenko Domančiča
Polskie Stowarzyszenie Terapeutów Metoda Zdenko Domancica
 
Dyplomy i certyfikaty. Najważniejsze to: Bioenergoterapeuta wg Metody Zdenko Domančića, Bioenergoterapeuta, Mistrz Bioenergoterapii, Moduł: Radiestezja, Medycyna Kwantowa, Leczenie Zwierząt, Leczenie urazów sportowych, Nauczyciel Bioenergoterapii wg Metody Zdenko Domancica
 
 
Szukaj
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego