Strona o Martynie Fon - Kursy bioenergoterapii Metoda Zdenko Domancica

Idź do spisu treści

Menu główne:

 
 
Martyna Fon dyplom IV stopnia
Zdenko Domancic i Martyna Fon
 


W maju 2008 r.
dobry los pokierował mnie do Słowenii, do Kliniki Zdenko Domancica. Początkowo, jako tłumacz symultaniczny mogłam zapoznać się z Metodą i wynikami bioenergoterapii.

Już pod koniec pierwszego seminarium, z ramienia Kliniki w Słowenii, dostałam propozycję oficjalnego organizowania wyjazdów na szkolenia dla osób z Polski a potem też z krajów anglojęzycznych. Po powrocie zajęłam się pomocą najbliższym i propagowaniem Metody. Wkrótce rozpoczęłam regularne wyjazdy do Słowenii (w sumie ok. 70
 razy) i skończyłam kolejny II stopień nauki. W między czasie wraz z moim przyjacielem, prawnikiem - Witalisem Kobus, założyliśmy Polskie Stowarzyszenie Terapeutów Metodą Zdenko Domancica (kwiecień, 2009) dając tym samym wsparcie formalne, merytoryczne i prawne osobom z Polski, które ukończyły kursy w Słowenii.
E
gzamin praktyczny u Zdenko Domancica w Klinice w Słowenii, III stopień ukończyłam w roku 2011. W 2013 przystąpiłam do nauki w Adult Education Institution ProgramPLUS w Chorwacji (zakres: bioterapia i medycyna). W 2014 po zdaniu egzaminów otrzymałam jako jedyna osoba zagranicy tytuł samodzielnego terapeuty według Metody Zdenko Domancica (IV stopień). Pod koniec 2014 uzyskałam w Polsce tytuł Mistrza Bioenergoterapii na poziomie EU.

Sukcesy uzdrawiania Metodą bioenergoterapii odnotowałam w wielu przypadkach zajmując się problemami zdrowotnymi u ludzi i zwierząt.  Jak mówi Domancic "nie uzdrawiamy MY, uzdrawia ENERGIA, a ona jest poinformowana i wie, co ma zrobić. Jest esencją zdrowego ciała i ducha. Kiedy ciało jest zbalansowane i silne, potrafi zawalczyć z chorobą o zdrowie". Pomoc ludziom wymaga pokory i wyłączenia pragnienia: osiągnięcia rezultatu, wizualizacji czy rozumienia procesu. Ważna jest intencja "chcę pomóc", która otwiera bioenergoterapeutę na poziomy dopiero odkrywane min. przez fizykę kwantową.

W roku 2010 zainicjowałam projekt Klinika ZDROWIE, oferujący bioenergoterapie grupowe - najbardziej optymalną i skuteczną formę uzdrawiania. Wszystkich potrzebujących - zapraszam do skorzystania w Warszawie, gdzie osobiście wykonuję bioenergoterapie.

Dzisiaj jestem dyplomowanym bioenergoterapeutą Met. Zdenko Domancica, nauczycielem, instruktorem i mentorem. Posiadam tytuł czeladniczy oraz mistrzowski z zakresu bioenergoterapii i naturalnych form leczenia uprawniający do wykonywania zawodu w całej EU. 

Wszystkim, którzy mnie wspierali - dziękuję.
Martyna Fon Zvegelj

Dyplom Met. Zdenko Domancica dla Martyny Fon
Polskie Stowarzyszenie Terapeutów Metoda Zdenko Domancica
zwięrzeta małe i duże bardzo dobrze reagują na zabiegi bioenergoterapii
 
 
 
Szukaj
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego