Martyna Fon Zvegelj - Kursy bioenergoterapii Metoda Zdenko Domancica

Przejdź do treści

Martyna Fon Zvegelj

Z przyjemnością dzielę się informacją o możliwości odbycia szkoleń nauki BioenergoTerapii wg met. Domančiča w Polsce.
Po ponad dziewięciu latach ścisłej współpracy ze Zdenko Domančičem oraz Kliniką w Słowenii, w marcu 2017. zostałam nauczycielem pierwszego stopnia i współprowadzącą drugi stopień. Mam przywilej nauczania, dzielenia się wiedzą i niesienia światła tej metody dalej. To najlepszy sposób na życie, na pracę, jaki mogłabym sobie wyobrazić. Otoczona osobami z wielkim sercem i otwartym umysłem z radością spełniam swoje duchowe posłannictwo.
Kursy odbywają się regularnie, w wielu miastach w Polsce. Ponieważ zależny mi na tym, aby skutecznie przekazać całą wiedzę dostępną w ramach danego stopnia, każda grupa ma ograniczoną liczbę słuchaczy. Poza standardową procedurą nauczania, poświęcamy dużo czasu na ćwiczenia oraz na panele dyskusyjne. Opowiadam także o swoim kilkunastoletnim już doświadczeniu, obserwacjach i praktyce terapeutycznej, Każdy uczestnik w ramach szkolenia otrzyma dwie płyty instruktażowe DVD oraz napisany przeze mnie podręcznik w języku polskim. Techniki zostały opracowane tak, aby każdy zainteresowany mógł się ich nauczyć, a potem stosować. Łatwo i szybko, ponieważ to, co najbardziej efektywne często jest najprostsze. Nawet przy minimalnym doświadczeniu praktycznym można osiągnąć rezultaty, które z punktu widzenia medycyny konwencjonalnej są niewiarygodne.
Dla wszystkich pragnących osobiście poznać Zdenko Domancica staram się raz do roku zorganizować jego przyjazd do Polski na 2 stopień. To niezwykła możliwość móc obserwować Mistrza podczas jego pracy, zadawać pytania czy usłyszeć odpowiedź, której w tym momencie najbardziej potrzebujemy. Wszystko, co pochodzi z Energii, do niej także powraca. To, co wysyłasz, to odbierasz.

Martyna Fon Zvegelj
Bioenergoterapeuta, Mistrz Bioenergoterapii, Dyplomowany Bioenergoterapeuta Metody Zdenko Domančiča, Honorowy Prezes Polskiego Stowarzyszenia Terapeutów według Metody Zdenko Domančiča (PSTMZD). Absolwentka Adult Education Institution ProgramPLUS (zakres: bioterapia
i medycyna). Dodatkowo ukończone moduły: Radiestezja, Medycyna Kwantowa, Leczenie Zwierząt, Leczenie Urazów Sportowych. Inicjator projektu Klinika Zdrowie (grupowe bioenergoterapie z indywidualnym podejściem) Instruktor i mentor Metody Zdenko Domančiča.
Martyna Fon Zvegelj nauczyciel terapii
System kształcenia Bioenergoterapia Metoda Zdenka Domancica I POLSKA I SŁOWENIA nauczyciel MARTYNA FON ZVEGELJ
Wróć do spisu treści